Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Дмитришин призначив в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ігоря Пиляя. Самого Пиляя називають людиною регіоналки, нардепа від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської.

Про це Львівському порталу розповіли шахтарі, які сьогодні в Києві пікетують Верховну Раду України та вимагають зустрічі з міністром енергетики,передає ІА Корупція інфо.

«Але чому саме І.Пиляй, за яким тягнеться шлейф Королевської та москаля Григоришина? Чому без узгодження з профспілками та колективом шахтарів – це в черговий раз підтверджує, що міністр профан в вугільній галузі і вчиняє дії лише для свого збагачення, таким чином фактично нічого не міняючи, залишає проблеми шахт на тому самому рівні, залишає реалізацію корупційних схем. Ганьба такому міністру і новому в.о. генерального. Пропоную зустріти нового очільника при його представлені з мусорним баком та шинами і не допустити корупційних призначенців до робочого місця!», – обурюються шахтарі.

Зазначимо, що наразі офіційного повідомлення про призначення в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ігоря Пиляя на сайті Міненерго немає. 

До цього Ігор Пиляй був директором ВП «Шахта»Лісова» та ВП «Шахта»Зарічна». Його діяльність на цих посадах самі шахтарі оцінили як провальну, що призвела до закриття шахти «Заріччя». З вимогою не допустити призначення Пиляя на посаду гендиректора ДП «Львіввугілля» профспілковий комітет звернувся листом до міністра енергетики Димчишина ще 31 грудня 2014 року.

 

До цього часу Ігор Пиляй працював на Центральній збагачувальній фабриці «Червоноградська», яку прямо пов’язують із регіоналкою Наталією Королевською.

Додамо, що неодноразово в журналістських розслідуваннях повідомлялось, що регіоналка Наталія Королевська та її чоловік контролюють незаконні копанки та нелегальні вугільні кар`єри на території Луганської області. Мільярди гривень не йшли в державний бюджет, а осідали в карманах корупціонерів.

Нагадаємо, зараз триває акція протесту під стінами Верховної Ради.

До складу «Львіввугілля» входить 7 шахт, там працює близько 10700 чоловік.

Водночас народні депутати від Львівщини пообіцяли вже сьогодні підняти питання шахтарів на засіданні Ради.

«Зараз під стінами ВРУ пікетують понад 350 шахтарів з Львівщини. Вимагають звернути увагу на проблеми у вугільній галузі та на невиплату заробітних плат. Крім того, поки що за непідтвердженою інформацією на посаду в.о. призначили Ігоря Пиляя, якого називають людиною Наталії Королевської. Остання в свою чергу, виходячи з багатьох журналістських розслідувань, разом з чоловіком і під одобрямс Єфремова покривала незаконні копанки та вугільні шахти в Луганській області. Шахтарі обурені, бо саме за керівництва Пиляя закрилась шахта «Заріччя». Якщо це так – то не зрозуміла позиція Міненерго. Сьогодні, на позачерговому засіданні Ради, будемо піднімати питання шахтарів», – написав у Фейсбук нардеп Ігор Васюник.