Відома українська співачка Софія Ротару за все своє яскраве життя підкорила не одне чоловіче серце, що продовжує робити і по сьогоднішній день. Зірка не припиняє дивувати своїх шанувальників яскравою зовнішністю, незважаючи на свій вік вона чудово виглядає.

Тим не менш співачка ніколи не приховувала того, що робила пластичні операції. Не так давно в мережі з’явилася інформація про те, що співачка використовує спеціальні силіконові накладки на обличчя, в яких і виступає на концерті.

Але сама співачка жодним чином не коментує цей факт. Відомо, що Софія Ротару намагається якомога менше вступати в суперечки з журналістами і тими, хто розпускає про неї незрозумілі чутки.

Нещодавно в мережі з’явився знімок Софії Ротару під час її виступу в Естонії. Знімки було зроблено 10 років тому під час концерту. На них співачка позує в обіймах гарного брюнета, який сяє від щастя, що зміг так близько побачити свого кумира і навіть подарувати квіти.

Фанати продовжують ділитися архівними знімками зі співачкою. Відомо, що Діва була заміжня тільки один раз. Після смерті чоловіка вона впала в глибоку депресію. Вона навіть збиралася йти зі сцени.

Але підтримка і любов близьких допомогла їй справитися з гіркотою втрати. Софія Михайлівна не залишила музичну діяльність і по сьогоднішній день радує шанувальників свого таланту ефектними виступами.