Вчора, 12 листопада, відома українська телеведуча Алла Мазур розповіла, що в неї виявили онкологічне захворювання. Шокуюча новина з’явилася на сторінці телеведучої у Фейсбук.

Мазур розповіла, що захворювання виявили під час огляду, а потім підтвердили на біопсії.

“Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему – нехай і через певний час – буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше”, – додала журналістка.

Для багатьох українців ця новина стала справжнім шоком. Шанувальники у коментарях під різними публікаціями Мазур пишуть слова підтримки і закликають усіх молитися за найшвидше одужання.

А тим часом, журналісти нашого видання вирішили трошки понишпорити і показати українцям одні з останніх світлин Алли Мазур, до хвороби. Світлин, на яких Аллочка усміхнена і щаслива.

На сторінці у Фейсбук останнє фото датоване 2 вересня і на ньому телеведуча позує зі своїм сином-красенем. На фото Мазур з сином Артемом позують у школі, обіймаючи одне одного, поряд з класним керівником сина. Алла одягнута у красиву сукню синього кольору і з безтурботністю у погляді позує на камеру.

А ось на сторінці в Інстаграмі фото свіжіші і датовані 28 жовтня, напередодні святкування Хелловіну.

Алла позує перед телекамерами в офісі телеканалу “1+1”, прикрашеному в честь свята. І знову ж таки, Алла безтурботно позує і навіть, напевно, не підозрює, які випробування приготувала їй доля. Або можливо знає, проте вона сильна жінка. Коли точно поставили діагноз телеведучій – невідомо.

Сподіваємося, що Алла Мазур дасть гідну відсіч раку і наступною новиною ми опублікуємо таку, де телеведуча Алла Мазур одужала і перемогла онкологію.