Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ підтвердили, що бойовики залишили Широкине. Про це йдеться у звіті моніторингової місії за 2 липня, передає Корупція.Інфо
У звіті зазначено, що спостерігачі у Широкиному зафіксували, що бункер бойовиків “Донецької народної республіки” був вільний.

“У селищі всі раніше займані бойовиками позиції були вільні, в тому числі і командні пункти „ДНР“. Моніторингова місія не помітила збройних формувань в селищі, за винятком деяких позицій Збройних сил України на південно-західній околиці”, — йдеться в повідомленні.


Як повідомляв речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник під час брифінгу повідомив, що бойовики залишили повністю зруйноване Широкине і відступили на схід — у бік Саханка і Безіменного.
Він також додав,що відповідно до Мінських домовленостей та Додатку до Постанови Верховної Ради України “Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування”, цей населений пункт повинен контролюватися силами АТО.
В АП зазначили, що ворожі обстріли та збройні провокації на маріупольському напрямку тривають, але вони носять епізодичний характер і здійснювалися переважно в темний час доби. Впрождовж минулої доби, 2-3 липня, терористи застосували важке озброєння тільки на приморській області від Сопиного до Широкиного.