15 серпня представники деяких громадських організацій пікетували під стінами ГУ МВС у Львівській області та вимагали від очільника управління Дмитра Загарії найшвидшого призначення нового керівника ВДАІ.

Громада міста хоче, щоб керівником ВДАІ Львова став фаховий спеціаліст, який наведе лад не лише на території міста, але й у власній структурі загалом. Чисельні хабарницькі схеми та корупція, яка розповсюджується через працівників Державної автомобільної інспекції повинна бути придушена. Саме тому посаду керівника має зайняти відповідальна особа, яка поборе усі махінації своїх підлеглих.

Втім, на прохання громади Дмитро Загарія поки не реагує, ссилаючись на те, що громадські організації та певні особи не задоволені призначенням очільником ВДАІ Ігоря Цимбрила, кандидатура якого уже була затверджена. За день до призначення Цимбрила начальником відділу ДАІ Львова акції протесту незадоволеними львів’янами продовжилися, адже деякі з них вважають, що людина з заплямованим минулим не може займати державну посаду.

Оскільки команда проекту «Поборемо корупцію разом» теж внесла свою лепту у хід подій цієї справи, доречним було б відзначити, що ми, як у громада Львова, очікуємо призначення керівника ВДАІ найближчим часом.

Ми не виступаємо проти жодного чиновника, який займе цю посаду, але ми будемо пильно стежити за всіма діями цього посадовця. Ми не маємо права перешкоджати роботі будь-яких органів влади, але і не допустимо хибних кроків зі сторони керівництва державних установ та організацій. Вони, як і наша команда, повинні переслідувати одну мету – боротьбу з корупцією та хабарництвом, яке, на жаль, надзвичайно поширене серед працівників саме відділу ДАІ Львова. Надіємося, що новий керівник наведе лад у цій інстанції.

З повагою,

команда проекту «Поборемо корупцію разом»