kkkkk

Грузинський активіст і журналіст Зазу Сванадзе заявив, що Одесу чекає хвиля мітингів та протестних акції. Група невідомих осіб, нібито під керівництвом олігарха Ігоря Коломойського, планують влаштувати у місті акції проти нинішнього губернатора Михайла Саакашвілі, передає Корупція.Інфо.

Сванадзе заявив, що його хотіла використати у цих акціях в якості «рупора», однак він відмовився. За словами Сванадзе, що завдання поступово ускладнювалися, і крім акцій протесту замовники включили в программу «планування радикальних протестів і говорили, що потрібно бути готовим до затримань». При цьому журналіст додав, що після його відмови ці люди почала пошуки нових активістів з Грузії.

Журналіст, зокрема,  заявив, що близько трьох місяців тому з Києва з ним зв'язалася грузинка Інга Берікашвілі, і запропонувала йому переговорити з якимись людьми з України, які могли б запропонувати йому співпрацю в певних політичних проектах.

«Спочатку завдання звучало так: у центрі Одеси, біля адміністративних будівель, нам треба було провести акції протесту, особисто я повинен був взяти участь у відомих українських телешоу… тобто мова йшла про чорний піар. За два проекти з участю дванадцяти осіб пропонували 30 тисяч доларів», — заявив журналіст в ефірі грузинської телепередачі «Постскриптум».

Відповідаючи на запитання співрозмовника про те, хто, на його думку, міг бути головним організатором цього плану, Сванадзе заявив: «Коломойський. Я можу сказати про це точно можу навіть показати листування».

Екс-працівники грузинського МВС Інга Берікашвілі підтвердила, що за допомогою соціальної мережі Facebook до неї звернулися невідомі люди і попросили пов'язати їх з активними журналістами, що виступали раніше проти режиму Саакашвілі в Грузії, після чого вона дала контакти Зази Сванадзе. Про те, що пропонуватимуть журналісту вона нібито не знала.