Одесит повідомив співробітників Шевченківського відділу поліції про те, що з його квартири сусідів чути шум і бійка, а на сходовому майданчику в під'їзді кров, повідомляє Корупція Інфо

Прибулі на місце події правоохоронці встановили, що троє зловмисників під виглядом працівників однієї з комунальних служб увійшли в квартиру одеситів. Потерпіла розповіла, що зловмисники були одягнені в жилети комунальників і пояснили свій візит перевіркою лічильників. Як тільки господарі житла відкрили вхідні двері, зловмисники заштовхнули їх у квартиру і зв'язали липкою стрічкою. Вони побили потерпілих. Наносячи тілесні ушкодження, нападники вимагали віддати їм матеріальні цінності. Після заволодіння мобільним телефоном, вони втекли.

В результаті нападу господиня отримала садна та гематоми обличчя, а її 68-річний чоловік від отриманих травм помер.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

«В даний час проводяться заходи щодо встановлення осіб нападників та їх можливого місцезнаходження. Поліцейські встановлюють свідків та очевидців злочину.

За вчинення вказаного кримінального злочину поліцейські за прикметами розшукують трьох чоловіків слов'янської зовнішності у віці 25-27 років:

Перший – зріст 165-170 см, карі очі, обличчя овальне, середньої статури, був одягнений у чорну куртку, чорні штани, чорну шапку і салатовий жилет комунальної служби, в руках тримав чорний планшет.

Другий – одягнений у чорну куртку, помаранчевий жилет комунальної служби, чорні штани, чорну шапку, більш точні прикмети встановлюються.

Третій – одягнений у все чорне, більш точні прикмети встановлюються.

Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо скоєного зазначеного кримінального злочину чи осіб, що його вчинили, просимо вас звернутися в поліцію за телефонами 102 або 779-40-61», – повідомили в прес-службі.