3f9b62c5e6523ccc27660615b8a76e7c1453780715

В Одесі поліцейські влаштували погоню за активістами «Самооборони», які грубо порушили правила дорожнього руху. За відмову виконувати вимоги поліції активісти були затримані правоохоронцями. Серед них – відомий представник «Самооборони Одеси» Тодор Пановський, а також заступник командира «Самооборони Одеси» Віталій Кожухар.

Про це  повідомляють місцеві ЗМІ, передає Корупція.Інфо.

«Співробітники поліції затримали порушників Правил дорожнього руху, які в районі проспекту Шевченка перетнули подвійну суцільну, не реагували на вимоги правоохоронців і намагалися сховатися», – розповіли журналістам у обласному управлінні поліції.

У автомобілі, в якому пересувалися порушники, був відомий в Одесі представник місцевого відділення «Самооборони» Тодор Пановський і ще один активіст. Після вимог зупинитися вони навпаки додали швидкість, очевидно, в надії відірватися від поліції. Заблокувати їх авто вдалося тільки на перехресті Канатної і Троїцької. Порушників заарештували і доставили до Приморського відділ поліції.

Разом з ними був затриманий і заступник командира «Самооборони Одеси» Віталій Кожухар. Він стверджує, що арешт був безпідставним, тому що він а заблокованому авто не знаходився, а прибув на допомогу затриманим товаришам. Він вимагав, щоб їх не заарештовували, а склали протокол про порушення правил дорожнього руху на місці інциденту. Поліцейські у відповідь бризнули в його обличчя сльозогінним газом і разом з товаришами доставили у відділення поліції.