В Одесі біля недобудованої будівлі міської лікарні швидкої допомоги одесити організували театралізоване шоу, передає Корупція.Інфо.

Активісти вимагали від забудовника – сирійського бізнесмена Аднана Кивана, нарешті, добудувати здравницю і передати її у користування міста.

На імпровізовану сцену люди винесли на носилках хворого, який нібито помер, так і не дочекавшись надання медичної допомоги. Акція проходила під гаслами "Від Кадорра чекати лікарню – легше відразу застрелитися", "Ні лікарні – повернути санаторій", "Бог аферистові – не помічник".

244723 244724

Організатор акції, громадський діяч В'ячеслав Азаров зазначив, що "горе-меценат Аднан Киван обіцяв вчасно добудувати лікарню швидкої допомоги. Це його інвестиційні зобов'язання перед містом і одеситами за ті житлові об'єкти, які він вже налаштував в Одесі за останні кілька років. В тому числі, і за землю колишнього санаторію "Росія", яку він отримав взамін будівництва медустанови…

Більше того, Киван обіцяв, що здравниця буде обладнана сучасною технікою. Він піарився на цій темі під гаслом "подарунок місту". У підсумку, ми бачимо, що в Одесі добудовується майже його тридцята висотка – Перлина, а одесити, як і раніше чекають обіцяного. Киван постійно скорочує свої інвестиційні зобов'язання. Нехай тоді поверне санаторій "Росія", раз він не відповідає за свої слова".

На завершення акції, одесити підготували звернення на ім'я мера Одеси Геннадія Труханова з вимогою заблокувати будівництво об'єктів Аднана Кивана в місті, а також через суд заарештувати його майно до тих пір, поки він до кінця не виконає свої інвестиційні зобов'язання.