сбу 1

Правоохоронці затримали місцеву мешканку, яка забезпечувала легалізацію грошей, викрадених з банків на окупованій території.

В Одесі співробітники контррозвідки Служби безпеки України у взаємодії з обласним управлінням перекрили канал фінансування терористичної організації "ЛНР", пише Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу СБУ.

Правоохоронці затримали місцеву мешканку, яка у складі групи під керівництвом російських спецслужб забезпечувала легалізацію грошей, викрадених зі сховищ українських банків на тимчасово окупованих територіях.

Помічені спеціальною фарбою гривні доставлялися з т.зв. "ЛНР" до Москви, де їх забирала жінка та ввозила на територію України. Потім вона відкривала рахунки, на яких шляхом махінацій розміщувала помічені гроші в українських банках.

Зловмисниця за вказівкою кураторів періодично знімала кошти, переводила їх у валюту та повертала до Росії. Організатори каналу направляли кошти на фінансування незаконних збройних формувань терористичної організації "ЛНР".

Співробітники спецслужби блокували два банківські рахунки, на яких знаходилося понад 200 тисяч гривень.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших рахунків, відкритих для фінансового забезпечення терористичних організацій.