В Одесі близько 40 невідомих осіб в балаклавах спробувала захопити території військового об'єкту. Про це повідомляє прес-служба Командування Повітряних Сил ЗСУ, передає Корупція.Інфо.

«Сьогодні, в Одесі, близько 8:45, невідомі особи, близько 40 осіб в балаклавах вчинили спробу рейдерського захоплення частини території військового об'єкта, який є власністю Міністерства оборони України», – сказано в повідомленні.

Популярне: «Остаточно відмовилися від планів»: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

За даними військового відомства, загарбники позиціонують себе як представники місцевого торгово-розважального центру «CITI CENTER».

З'явилося відео з місця подій:

Загарбники частково демонтували огорожу військової частини А3571 (аеродром «Шкільний»), яка знаходиться поруч з торговим центом. Рейдери вивезли частину військового майна в невідомому напрямку.

За словами глави прес-центру Командування Повітряних Сил ЗСУ Романа Юрчило, у рейдерів не було документів, які давали б право здійснювати подібні дії.

Зараз на місці події працює військова служба правопорядку і військова прокуратура Південного регіону України, а також представники повітряного командування «Південь» ПС ЗСУ.

У свою чергу волонтер Олена Шевцова повідомляє, що у загарбників було рішення місцевої міськради.


У зв'язку з інцидентом в командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України нагадали, що військовослужбовці, які охороняють об'єкти, відповідно до статутних обов'язків, мають право застосовувати зброю під час несення служи.