ал2

Співробітники Одеського регіонального управління протидії злочинам у сфері економіки спільно з прокуратурою Одеси виявили складське приміщення, де зберігалася велика партія небезпечної алкогольної продукції відомих торгових брендів, що призначалася для подальшої реалізації на ринках та у торговельних мережах області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління МВС в Одеській області, передає Корупція Інфо

"У ході санкціонованого обшуку в складському приміщенні правоохоронними органами було виявлено велику кількість імпортних алкогольних напоїв відомих торгових брендів без марок акцизного збору України. Встановлено, що дана продукція була завезена на територію України контрабандним шляхом. Загалом правоохоронці вилучили 5122 пляшки імпортних алкогольних напоїв на суму понад 1 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що внаслідок недопущення в обіг вищевказаної безакцизної алкогольної продукції правоохоронцями було попереджено нанесення державі матеріальних збитків на суму 144,5 тис. гривень у вигляді несплати вартості акцизного збору.

Повідомляється, що за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 ал3 ал4 ал5 ал6

ал7