наручники

Працівники Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області викрили групу осіб, які скоїли серію крадіжок, грабежів і розбійних нападів відносно жителів Одеси.

Як повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції Одеської області, встановлено, що всі зловмисники – вихідці одного зі східних держав. Протягом року вони здійснили близько трьох десятків нападів на відвідувачів розважальних закладів міста.

В результаті проведених поліцейськими заходів, троє із зловмисників було затримано. Ними виявилися молоді люди, один з яких раніше був двічі судимий за скоєння майнових злочинів.

При особистому огляді і в ході проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисників були вилучені більше десятка мобільних телефонів, документів потерпілих, а також банківські картки, жіночі сумочки, наручний годинник, золоті вироби та пістолет, який використовувався для досягнення злочинних цілей.

В даний час затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 185 (крадіжка), 186 (грабіж) і 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи щодо встановлення та затримання інших співучасників.