До Хмельницького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що за місцем мешкання виявлено труп 58-річної одеситки. На місце події була направлена слідчо-оперативна група поліції, повідомляє Корупція.Інфо

По приїзду на місце події інформація про померлу підтвердилась. У квартирі поліцейські виявили труп жінки із пораненнями голови, обличчя та переламом кісток носа.

Було встановлено, що загибла – прикута до ліжка інвалід, мешкала разом із своєю 39-річною донькою. Досвідчені поліцейські з’ясували, що донька загиблої зловживає алкоголем.

По прибуттю правоохоронців вона перебувала у нетверезому стані і з початку категорично заперечувала свою причетність до насильницької смерті матері.

Намагаючись уникнути покарання, жінка висловлювала припущення щодо смерті рідної неньки. За її версією, через незачинені вхідні двері до їх квартири мали змогу проникнути, як сусіди, так і сторонні, яких вона звинувачувала у вбивстві матері.

Проте під тиском неспростовних доказів жінка зізналася, що напередодні вдень, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вона агресивно відреагувала на незначне прохання матері, через що між жінками виникла сварка.

Скориставшись тим, що прикута до ліжка матір не могла чинити опір, донька вдарила її кілька разів ребром обох долонь в обличчя і ніс та пішла.

Через переламані хрящі носу, які дали активну кровотечу, потерпіла померла. Свій вчинок донька виправдала втомою від постійного догляду за паралізованою після інсульту матір’ю.