187454

В Одеській обл. посадові особи комерційного банку привласнили 60 млн гривень.Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС в Одеській області, передає Корупція.Інфо.

"Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Одеській області, за процесуального керівництва прокуратури, задокументували неправомірні дії колишніх керівників і власників одного з комерційних банків, що стало причиною неплатоспроможності фінансової установи", – йдеться в повідомленні.

За даними МВС, з метою заволодіння грошовими коштами був сформовані в головному відділенні банку, видаткові касові ордера на переміщення грошових коштів і направили їх в Харківське регіональне управління, яке не функціонує з кінця минулого року.

Таким чином, вони незаконно заволоділи коштами банку на загальну суму понад 60 мільйонів гривень.

Стосовно посадових осіб банку було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Крім того, тривають слідчо-оперативні дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до вказаного злочину, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Санкція даної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з лишениемправа обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і зі спеціальною конфіскацією.