fdswq

До порту Одеси вранці 3 квітня прибули кораблі Військово-морських сил Туреччини TCG «Salihreis» та TCG «Bartin».

Про це повідомила прес-служба ВМС Збройних сил України, передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, турецькі кораблі прибули в Одесу з дводенним діловим візитом. Знаходження військових суден у порту затверджене Зведеним планом заходів міжнародного співробітництва Міноборони та ЗСУ на 2016 рік.

В українському флоті зазначили, що гості та мешканці Одеси можуть 3 та 4 квітня відвідати турецькі кораблі. Крім того, заплановано протокольні зустрічі турецьких моряків з представниками Командування ВМС ЗС України та органів влади.

Таку новину прокоментував одеський блогер Олександр Коваленко, більш відомий у мережі під ніком «Злий Одесит». У цьому контексті він нагадав про останні події у Нагірному Карабаху, де відбулося серйозне загострення конфлікту.

«Звичайно, подібного роду візити обговорюються заздалегідь і не можуть бути спонтанні, але все ж, сьогодні я не можу не нагадати про те, що в Нагірному Карабасі відбувається найбільш серйозне загострення конфлікту з часів його переходу до вповільненої фази. І якщо хто пам'ятає, то Вірменія це єдина країна, через яку може бути здійснений сухопутний доступ до Туреччини невідомої, ввічливої «зеленої» армії. Присутність в порту Одеси військових кораблів Туреччини це не тільки візит ввічливості, але і недвозначний натяк амбітному сусідові», – зазначив блогер.