У Варшаві, 12 липня, в одному з готелів помітили лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко і українського олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомив з посиланням на інформацію свого джерела журналіст видання "Слово і діло" Богдан Кузьмич в Facebook, готель знаходиться біля аеропорту.

"Вчора один товариш з Волинських країв повернувся з Польщі. Там він часто буває у своїх справах. І до Києва заїхав транзитом. Поспілкувалися. Він розповів, що перебуваючи в Варшаві, бачив Юлію Тимошенко. Зайшов жарт про бігборди з новим курсом. Але суть в іншому. За його словами він бачив її на днях, 12 липня, в готелі в якому зупинявся переночувати. Готель хороший біля аеропорту", – розповів він.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

За інформацією товариша журналіста, спочатку в холі готелю помітили Коломойського, а через 15 хвилин там з'явилася і Тимошенко.

"Спочатку в готелі з'явився Ігор Коломойський разом з головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 у холі готелю з'явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її всю в білому було неможливо. Ви вірите, що Юлія Тимошенко та Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці?" – зазначив Кузьмич.

Журналіст підкреслив, що саме 12 липня у Верховній Раді проходило голосування за важливий проект щодо зміни закону про Антикорупційний суд.

"Тобто саме в цей день лідер парламентської фракції прогуляла важливе голосування в парламенті заради зустрічі з потенційним клієнтом Антикорупційного суду, якого звинувачують в обкраданні держави на мільярди доларів?" – поцікавився він.

Інформації про те, скільки тривала зустріч співрозмовник журналіста не надав.