Популярний російський музикант і продюсер Андрій Ширман, більш відомий як DJ Smash, був побитий у нічному клубі колишнім депутатом пермських законодавчих зборів від партії "Єдина Росія" Олександром Телепньовим. У результаті інциденту музикант отримав перелом щелепи, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Слава Мальдівам Сейшелам Слава…”: Що відбувалось біля будинку Порошенка (Фото)

Про це пишуть Вести.Ru.

Конфлікт між музикантом і політиком стався в одному з нічних клубів Пермі. За словами Андрія Ширмана, один із відвідувачів клубу, що знаходився там разом з екс-депутатом, підійшов до нього біля бару та попросив дозволу сфотографуватися. Після відмови музиканта, чоловік відтягнув його від бару й, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, впав. Зі свого боку Телепньов ударив Ширмана в скроню, збивши його з ніг. Прикметно, що політик має навички рукопашного бою та звання Майстра спорту.

Музиканта, що впав, продовжили бити ногами. Після бійки DJ Smash звернувся за медичною допомогою до травмпункту, де фахівці зафіксували побої і поставили діагноз "відкритий перелом щелепи". У поліції за фактом побиття порушено справу, заяви про те, що трапилося, як стверджує Андрій Ширман, готовий написати весь персонал клубу.

Водночас, сам Олександр Телепньов заявив, що інформація про побиття відомого діджея є брехнею, про що він написав на своїй сторінці у Facebook.