В Офісі президента відреагували на образи спікера парламенту Угорщини Ласло Кевер на адресу Володимира Зеленського і згадали про Корюківську трагедію.

Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці заступника глави ОП Андрія Сибіги.

“Народ завжди мудрий і знає віками як відповідати на абсолютно неприйнятні, дикі висловлювання «недополітиків» на кшталт нешановного голови державних зборів Угорщини:
He who is guilty is the one that has much to say
Осла взнаєш по вухах, а дурня — по балачках
У короткого розуму язик довгий
Зазвичай такі загострення відбуваються у певні періоди року”, – наголосив він.

Він також зазначив, що хотів би почути оцінку Ласло Кевера про те, як угорські фашисти спалили живцем тисячі людей в чернігівському селі Корюківка.

“З іншого боку епохальні події далеко не регіонального характеру напевно теж є достатнім тригером для такої порослі “політиків”, а ще якщо відгукується зсередини фашистське ДНК”, – написав Сибіга.

Історія піде вперед, Україна переможе: всі громадяни, які проживають в Україні будуть пишатись нашою державою -а такі «персони» залишаться на смітнику історіі. В цьому сумнівів не маю-хіба що згадають як непорозуміння, яке «підгавкувало» на Президента України, Президента країни героїв, сміливих та вільних людей. І угорський мудрий народ завжди підтримуватиме дружні відносини з українським народом, на відміну від тимчасових політиків,  – зазначив він.