Глава Офісу президента Андрій Єрмак пригрозив депутатам з «Слуги народу» позбавити їх щомісячного «заохочення» у вигляді 20-30 тисяч доларів, якщо ті не проголосують за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

Про це в своєму блозі на сайті «Кореспондент» написав блогер Микита Варламов.

За його словами, «Слуги народу» отримали в січні всього по 5-6 тисяч доларів доплат. Усе інше, уточнив блогер, буде виплачено після голосування за Вітренка.

«Глава Офісу президента Андрій Єрмак втомився вмовляти окремі групки” монолітної “(три ха-ха) фракції «слуг» голосувати так, як йому потрібно. І він задіяв останній аргумент: гроші. Не секрет, що зе-депутати щомісяця отримували пухкенький конверт із зеленими папірцями «за лояльність». Але в цьому місяці, замість 20-30 тисяч доларів, депутати отримали всього … 5-6 тисяч. А все через те, що депутати вперлися рогом і ні в яку не хочуть підтримувати кандидатуру Вітренка на пост міністра енергетики. Це ж як треба було довести Єрмака, щоб він пішов ва-банк, поставивши ультиматум: хто в четвер не захоче бути “зеленою кнопочкою” – покладе зуби на полицю», – зазначив Варламов.

Він також додав, що за чутками, за Вітренка є тільки 210 голосів при необхідних 226.

«В принципі, 16 голосів завжди можна добрати за рахунок слухняноъ і завжди готової групи” Довіра “. Ось тепер подивимося, хто захоче повернути свої «чесно зароблені» 30 тисяч доларів, а хто готовий жити «на одну зарплату», – резюмував блогер.

Як повідомляє “Резидент”:

Офіс Президента зібрав голоси за призначення Вітренка першим віце-прем’єром. Андрій Єрмак зміг знайти консенсус з політичними елітами країни.

Також раніше повідомлялося, що Зеленський просив “слуг” щоб вони підтримали кандидатуру Вітренка на посаду міністра енергетики і першого віце-прем’єра.