Президент Володимир Зеленський ще остаточно не визначився, чи братиме участь у наступних президентських виборах. Про це заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко сказав в інтерв’ю Радіо НВ.

«Це питання взагалі не вирішене. Можна сказати, воно трохи накручене засобами масової інформації, якимись конспіративними думками в телеграм-каналах. Рішення прийматиме особисто Президент», — сказав Тимошенко.

Заступник керівника ОП переконаний: як тільки Зеленський ухвалить рішення щодо цього питання, то відразу повідомить своїй команді і всім громадянам України.

Окрім цього, Кирило Тимошенко пояснив, чому глава держави Володимир Зеленський продовжує згадувати в багатьох зверненнях свого попередника Петра Порошенка. За словами заступника голови ОП Кирила Тимошенка, це відбувається тому, що останній «не може відпустити» програш на виборах 2019 року.

«Попередній президент не може відпустити ситуацію, що він програв вибори, і робить все, аби у влади щось не виходило. Це погано не тільки для нинішньої влади, але і в цілому для країни. Тому, я думаю, президент і згадує в своїх зверненнях попередника — для того, щоб вже закінчилися ці ігри і країна жила та розвивалася», — поділився думкою Тимошенко.