Природньо, – в оргкомітеті прокоментували скандал Євробачення.

Жодні персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр і заступник голови оргкомітету Євробачення-2017 В’ячеслав Кириленко, передає Корупція. Інфо

У підготовці до пісенного конкурсу задіяно сотні українських та іноземних фахівців. 

Тому цілком природнім є те, що протягом підготовки до такої масштабної події у команді НСТУ як суспільного мовника, можуть відбуватися певні кадрові зміни. 

Однак, жодні персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення-2017: подію буде проведено якісно та відповідно до високих стандартів Європейської мовної спілки та вимогами широкої глядацької аудиторії Євробачення, – підкреслив він.Також посадовець розповів, що вже було зроблено задля успішного проведення пісенного конкурсу.

Уряд уже виділив 455 мільйонів гривень з державного бюджету, а місто Київ – 200 мільйонів гривень, ухвалено статут Національної суспільної телерадіокомпанії України, низку урядових постанов та інші необхідні рішення на всіх рівнях. 

Незважаючи на низку проблем, які були накопичені за попередній період, сьогодні знайдено ключові рішення, створено умови для ефективного виконання НСТУ усіх завдань в межах підготовки до Євробачення-2017, – додав Кириленко.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що команда креативних продюсерів Євробачення пішла у відставку.

Заступник керівника Національної телерадіокомпанії з питань проведення Євробачення-2017 Павло Грицак зауважив, що з тими, хто подав у відставку, були дискусії щодо організаційних моментів.

Крім того, за словами відомої співачки Руслани, схожа ситуація вже була 12 років тому, коли Євробачення відбувалося у Києві.