Заступник міністра транспорту та інфраструктури Олександра Клітіна, яка потрапила в інтимний скандал, виклала пост в соцмережах, де вона прокоментувала скандал, після того, як їй написав пранкер Джокер.

Відповідні скріншоти листування опубліковані в Telegram-каналі Джокера.

Крім того, під час листування Клітіна дала зрозуміти, що хотіла б отримати посаду міністра транспорту та інфраструктури. На питання від Джокера, “потягнула” би вона міністерство, Клітіна відповіла “потягнула б”.

Також Клітіна негативно оцінила ділові якості свого начальника – міністра інфраструктури Криклія, написала, що він приймає на роботу корупціонерів, щось мутить з тендерами на “Укрзалізниці”, а також про те, що в міністерстві на ключових посадах стоять люди Ахметова.

Відзначимо, що в листуванні не вказується, ким саме представився пранкер. Але, судячи з усього, близькою до Зеленського людини.

“Страна” публікує всю переписку:

Днями народний депутат Антон Поляков (СН) опублікував уривок запису розмови між депутатами його фракції і начальником поліції Дніпропетровської області. “Страна” проаналізувала повну версію плівки, яку в народі вже прозвали – Криворіжгейт.

Депутати по суті заявили, що будуть політичним дахом для поліцейських і в обмін на лояльність гарантують невтручання прокуратури і ДБР. А в обмін поліцейські будуть “радитися” в “чутливих” темах на кшталт металобрухту.

Крім усього, там є і один пікантний момент, який стосується Олександри Клітіної, яка потрапила на пост нібито через ліжко.