Таку заяву зробила глава фракції "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne, передає Корупція.Інфо

Популярне: Кінець цілої епохи! При загадкових обставинах помер відомий цілитель

Президент України Петро Порошенко займається "відмиванням" коштів з державного бюджету на "фіктивних контрактах" щодо забезпечення української армії

"Коли я дивилася як президент України їсть борщ з солдатами і розповідає, як смачно готують в його родині, при цьому проводить махінації і відмиває величезні фінансові ресурси бюджету на фіктивних контрактах для забезпечення армії, я подумала про межі цинізму", – зазначила Тимошенко.

Крім того, вона підкреслила, що президент повинен, в першу чергу, "відрубати руки собі".

"Коли я почула, що він повідрубує руки всім корупціонерам в армії, я подумала, як же він безрукий далі буде такі контракти забезпечувати. Може він, як Змій Горинич, яким відрубувати одну голову і виростає інша. Також у нас і з відрубаними за корупцію руками. Президенту в першу чергу необхідно рубати руку собі ", – підсумувала нардеп.

Як повідомляв NewsOne, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що розслідування справи про корупцію в Мінобороні повинна бути проведена в найкоротші терміни і пригрозив "повідрубувати руки" корупціонерам.