Щоб підтвердити особу дівчини, призначено ДНК-експертизи.

У полі на Кіровоградщині знайшли рештки молодої дівчини, в поліції підозрюють, що це 16-річна Діана Хріненко, яка зникла у серпні минулого року.

Тіло знайшов чоловік із сусіднього села, у десяти кілометрах від місця, де зникла Діана. Він боронував землю і вигорнув людські рештки.

Як стверджують правоохоронці, на знайденій дівчині той самий одяг, який був на Діані у день зникнення. Аби точно визначити, чи вона це, призначено ДНК-експертизу.«Місцевий мешканець, який здійснював весняно-польові роботи, перебуваючи на тракторі, виявив тіло людини. А саме рештки у вигляді черепа та фрагменти одягу, які перебували поруч із дорогою. На сьогоднішній день по вилученому призначаються експертизи», – кажуть в поліції.

Нагадаємо, у рідному селі Суботці дівчина поверталася додому зі святкування Дня Незалежності. У двохстах метрах від дому на неї хтось напав. Принаймні так стверджує хлопець дівчини, каже, Діана встигла зателефонувати йому та покликати на допомогу. Потім зв'язок обірвався.  На пошуки школярки вирушили правоохоронці та сотні волонтерів, люди прочісували усі прилеглі села, ліси та поля, але вийти на слід Діани так і не вдалося.