Притула заявив, що планує впливати на роботу партії «Голос» і фракції цієї політсили в парламенті.

Сергій Притула заявив журналістам Styler, що він зовсім не збирається «зав’язувати» з політичною діяльністю. Відомий ведучий пояснив, що не отримав депутатського мандата, проте в майбутньому планує впливати на роботу як партії «Голос» в цілому, так і її фракції в українському парламенті, повідомляє PRпортал.

Однак сам факт того, що партія «Голос» зуміла зайти в Раду 9-го скликання вже можна вважати позитивним, оскільки це відкриває безліч можливостей для політичної сили.

Втім, негативний осад у Притули теж залишився. Він підкреслив, що розраховував на більш високий рівень електоральної підтримки. Однак вийшло так, що «Голос» завів у новий парламент тільки 20 народних депутатів. З іншого боку, партія готова до такого роду випробуванням, і хоче довести, що головне – це не кількість, а якість. Притула також додав, що збирається впливати на роботу як політичної сили в цілому, так і її фракції в Раді нового скликання.

Нагадуємо, шоумен Сергій Притула погодився долучитися до партії “Голос” після декількох місяців діалогу зі співаком Святославом Вакарчуком, а своїм 30-м місцем у списку хотів мотивувати виборців.