Антон Геращенко заявив, що протест під Офісом Президента 20 березня від самого початку планувався як насильницька акція.

Про це заступник міністра внутрішніх справ повідомив під час прямого ефіру програми «Право на владу», коментуючи події минулої суботи під Офісом Президента України.

«Конституція України гарантує кожному громадянину право на мирний протест. Але ті події, які розгортались під Офісом Президента минулої суботи, не можна назвати мирним протестом. Його першочергово планували, як акцію насильства. Метою такого протесту було – залякати народ України та законно обрану владу. Перед подіями на Банковій мітингарі закликали приєднуватися до акції і брати з собою бинти та джгути, з натяком на те, що буде бійня», – заявив Антон Геращенко.

Антон Геращенко подякував мирним мітингувальникам. Він запевнив, що МВС буде боронити право громадян України на мирний протест.

«Акції протесту чи мітинги – це ваше конституційне право і ми будемо його захищати. Однак, ми категорично проти будь-яких актів насильства чи кровопролиття. Я радий, що минулої суботи не постраждав ніхто, крім будівлі. Але ці речі можна замінити чи відмити”, – сказав він.

Заступник міністра закликав усіх виходити на вулиці та висловлювати свою думку, як це було на Майдані, якщо виникає така потреба.

Відмітимо, що в ефірі послухали також і активіста, підозрюваного у побитті вікон Офісу Президента, Влада Сорда (Стафійчука). Він підкреслив, що чоловік, якого зафіксували камери, схожий не лише на нього, а й на співака DZIDZIO.

Влад Сорд в ефірі відмовився відповідати, чи бив він вікна будівлі ОПУ, бо так йому порадив адвокат. Натомість він підкреслив, що чоловік з опублікованого МВС відео схожий не лише на нього.

“Якщо вам цікава моя власна думка, то чоловік, якого ви бачите на відео, він схожий однаково на мене, на DZIDZIO та ще на тисячу різних бородатих чоловіків у чорних курточках”, – пожартував активіст.

Після цього в нього відбулася незначна словесна перепалка з заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком.

Геращенко: Навіщо вікна було бити, чим воні винні?

Стафійчук: А ви вважаєте, що це конкретно я побив вікна, правильно? Будемо розбиратися.

Геращенко: Напевно, DZIDZIO.

Стафійчук: Ну ось, я ж так і кажу.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.