У п'ятницю увечері, 3 серпня, правоохоронці затримали жінку, яка за 2,5 тисячі доларів намагалася продати свого трирічного сина для жебракування.


Про це передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

"Поліцейські встановили, що 39-річна мукачевка підшукала покупців та домовилася про передачу своєї дитини за валюту з метою трудової експлуатації для жебракування. Жінку викрито у момент передачі дитини та затримано в порядку ст. 208 КПК України", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у спецоперації брали участь поліцейський відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і співробітники управління КОРД.Відкрито кримінальне провадження за статтею за ч. 3 ст. 149 ККУ про торгівлю людьми. Жінці загрожує до 15 років позбавлення волі.

Слідство у справі триває. 

Нагадаємо, вкінці місяця в Івано-Франківську поліція затримала чоловіка, який за 100 тисяч гривень продавав дитину.  Чоловіку 27 років, а продати він намагався власного сина, якому ледь виповнилось три місяці.

Чоловік затриманий, виконуються необхідні процедури для оголошення йому підозри та обрання судом запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.