Парламент зібрали під час карантину, щоб ухвалити два закони, які дозволять остаточно розпродати українську землю. Керована монобільшість діє проти України, в інтересах лобістів.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу в парламенті.

«Всі ключові для країни рішення ухвалюються в стінах офісу президента, за межами Верховної Ради, а тут тільки зухвало протягуються. Тож мета цієї сесії парламенту – проштовхнути 2 законопроєкти, які забезпечать продаж української сільськогосподарської землі», – повідомила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що в локдаун депутати збираються ухвалити зміни до Земельного кодексу, які покликані усунути державу від контролю за використанням сільськогосподарської землі та дозволяють продаж землі іноземцям. А потім – затвердити електронні аукціони, які заблокують українським фермерам можливість володіти землею.

«Ці два закони – проти України, проти національних інтересів, на користь лобістів, які бачать свої трильйони, зароблені на українській землі. Тому «Батьківщина» виходить за межі цього залу, бо тут робота ведеться проти України і проти людей. Ми оголошуємо всеукраїнський референдум з питання заборони продажу української землі! Захистимо Україну!» – закликала Юлія Тимошенко.

Відмітимо, що останні кілька місяців Юлія Володимирівна свідомо поводиться наче прем’єр-міністр.

“Юля правда хоче бути прем’єром. Вона підходить до наших молодих депутатів і каже, що Шмигаль непоганий хлопець, але зараз треба людина, яка вміє витягувати країну з кризи. І починає згадувати, як вона керувала Кабміном під час світової кризи, як рятувала людей від свинячого грипу і так далі”, – розповідає один з членів фракції “Слуга народу”. Щоправда, у розмовах зі “слугами” Юлія Володимирівна забуває згадувати “газові угоди”, закупівлі “Таміфлю”, і те, що у 2009 році (єдиний повний календарний рік її прем’єрства) реальний ВВП України впав на 15%.