Бойовики атакували позиції українських військ в районі н.п. Опитне з метою оточення українських підрозділів в районі донецького аеропорту. У смузі між Старомихайлівкою і Петровським районом Донецька відбулися зіткнення між збройними формуваннями «ДНР» та українськими військовими.

Про це повідомив керівник групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, підрозділи противника, висунуті в бік Воновахи, понесли суттєві втрати. Кілька блокпостів і укріплених позицій бойовиків знищені, вбитих і поранених вивезли в район Оленівки.

В районі Докучаєвська і Оленівки зосереджено велике угруповання противника, оснащене артилерією і бронетехнікою. Ідентифіковано як мінімум 3 посилені ротні тактичні групи російських військ, а також кілька «збірних» груп місцевих бойовиків.

Бойовики продовжують обладнати нові вогневі позиції для артилерії в районі Макіївки (роботи проводяться на північних і північно-східних околицях міста). Протягом останньої доби противник наносив масовані вогневі удари по позиціях українських військ в районі Дебальцевого, є жертви серед місцевих жителів.

Зросла інтенсивність обстрілів позицій українських військ на північ і північний захід Луганська. Під час вчорашнього бою в районі н.п. Станиця Луганська противник масовано застосував танки (8 одиниць). Наступ було зірвано відповідь вогнем українських військ, бойовики втратили один танк.

У районі траси Бахмутка зафіксована «кочуюча» артилерійська група противника.

До Луганська прибув конвой з бойовиками, пораненими під час бойових зіткнень в районі Щастя (до 80 осіб).

 

новости Львов