Міністерство оборони країни-агресора визнало, що на території України воюють військовослужбовці строкової служби.

Про це свідчить заява Міноборони РФ, яку цитують “Риа новости”.

“На жаль, виявилося кілька фактів присутності військовослужбовців строкової служби в частинах російських збройних сил, які беруть участь у проведенні військової операції на території України”

Міністерство окупантів маніпулює, буцімто “практично всі такі військовослужбовці вже виведені на територію Росії”.  Так само росіяни інформують, що на один із підрозділів РФ, що виконують завдання тилового забезпечення, скоїли напад. 

“Ряд військовослужбовців, у тому числі термінової служби, були захоплені.

Зараз вживаються невичерпні заходи щодо недопущення направлення військовослужбовців строкової служби до районів бойових дій та звільнення захоплених військовослужбовців”.

Нагадаємо, президент країни-агресора Володимир Путін звертався до російських жінок і пообіцяв їм, що не задіюватиме у військових діях на території України російських солдатів строкової служби та резервістів. Раніше він також обіцяв не здійснювати військових маневрів, після чого розв’язав війну.

Путін заявив, що ні військовослужбовці строкової служби, ні резервісти нібито не задіяні і не будуть задіяні у війні з Україною. Але й це виявилось відвертою брехнею.

“У бойових діях не беруть участі і не братимуть участі солдати, які проходять строкову службу, і не буде проводитися додатковий заклик резервістів із запасу”.

Наголосимо також, що полонені російські розвідники визнали, що армія РФ діє в Україні, як фашисти. Зокрема, на пресконференції розвідників у Києві журналісти запитували полонених, що вони відчувають, коли вбивають українських дітей і мирних жителів. Після цього впродовж кількох хвилин російські полонені мовчали, похиливши голови. 

“В такій ситуації ми фашистами виходимо. Гинуть мирні люди, люди похилого віку просто так, тому що так хотілося сильним світу цього”.