У зв'язку з новими великими втратами сил АТО на Донбасі Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України може внести до порядку денного питання про введення військового положення.

Про це сказав секретар РНБО Олександр Турчинов у своєму коментарі

За його словами, активні агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на сході нашої країни.

"Безперервні обстріли з використанням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення і корекції вогню призводить до значних втрат серед наших військових. Протягом останньої доби ми втратили 21 військовослужбовця, з яких 7 – загинуло, 14 – поранені", – сказав він, підкресливши, що українські військові чітко дотримуються Мінських угод і використовують зброю тільки у відповідь на "криваві провокації російських окупантів".

Секретар РНБО повідомив, що через дипломатичні канали Україна поінформувала своїх західних партнерів щодо цинічного і нахабного порушення агресором Мінських домовленостей.

"У разі продовження цих небезпечних тенденцій, Україна буде приймати всі необхідні заходи для захисту цілісності нашої країни і безпеки громадян, аж до внесення в порядок денний РНБО питання про введення воєнного стану", – зазначив Турчинов.