Московський патріарх Кирило обурив українців, розкритикувавши прихильників надання автокефалії Української православної церкви, пише Антікор.

При цьому глава РПЦ заявив, що автокефалії УПЦ «не можна допустити».

Так, Кирило припустив, що «можливо, в незалежній державі і повинна бути незалежна церква, але в Україні цього не можна допустити».

«Ті, хто прагнуть затвердити так звану« незалежну церкву », виконані злоби, готові насильно добиватися своєї мети і погубити життя інших людей», – заявив глава РПЦ.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Його заяву стали масово коментувати в соціальних мережах. Багато хто припускає, що найбільше Кирило в даній ситуації боїться втратити гроші.«Який на * рен Кирило? Розкольник Гундяєв. Так його жаба давить. Ось і вся проблема »,« Це МП не можна залишати на Українській землі, адже це секта »,« Він нам не указ, він за втрачає бабло переживає, а так є за що »,« Поп кгбовско-феесбешний. Дуже переживає за духовність в Україні. Тварина сатаниськая »,« Ну звичайно, позбутися мільярдів з України »,« Хто тебе буде питати, чувирло »,« Виродок путінський! »,« Будь-яка заява Гундяєва сьогодні гроша ламаного не варта. Потяг пішов. А це ображений гавкіт собаки слідом », – пишуть в мережі.