У РФ на об’їзній дорозі в районі Владивостока перекинулася вантажівка КамАЗ, яка перевозила ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С».

За даними ЗМІ, внаслідок аварії блокованим виявився рух на дорозі від острова Руський до бухти Патрокл.

"У Владивостоці на об'їзній трасі перекинувся самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) наземного і морського базування. 

Дорогу в бік Седанки повністю блоковано в районі бухти Патрокл, утворився значний затор. 

Спецтехніка рухалася з вулиці Катерної в бік Седанки. За попередньою інформацією, водій КамАЗа не впорався з керуванням, і транспортний засіб завалився на бік. В аварії постраждала одна людина, у нього  кілька ударів і перелом ключиці,  доставлено до лікарні», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, на «КамАЗі» був встановлений зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С», від якого під час аварії відлетіло кілька частин. 

Журналісти зазначають, що причиною аварії могла стати і погана якість дороги – просів асфальт на виході з повороту.

Очевидці зі свого боку повідомляють, що на повороті утворився невеликий трамплін, під час проходження якого водій вчасно не скинув швидкість.

“Наслідки аварії усувають поліцейські та військові. Їм потрібно підняти КамАЗ на чотири колеса, а потім покарати винного (якщо він є, звісно)”, — йдеться у повідомленні.

За відкритими даними відомих контрактів, ціна одного ЗРГК "Панцир-С1" при експортних поставках складає від 13 до 15 мільйонів доларів США.

"Панцир-С" – ракетно-гарматний комплекс наземного і морського базування. Він призначений для захисту малорозмірних об'єктів від засобів повітряного нападу. Також комплекс може здійснювати захист від наземних і надводних загроз. Активно застосовується в Сирії.

Нагадаємо, раніше у мережі показали супутникові знімки російської системи зенітних ракетних комплексів С-400, розгорнутої у окупованому Джанкої.

Відповідні фото оприлюднені у Twitter ізраїльського оператора космічних супутників.

Зазначимо, місто Джанкой розташоване поблизу адмінкордону окупованого Криму з материковою частиною України. Окрім того, зброя, розгорнута росіянами в окупованому Криму, дострілює до більшої частини Донбасу та Одеси.