Блогер Катерина Золотарьова опублікувала фото, на яких видно, як лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович відпочиває в одному з дорогих готелів Ізраїлю, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вже доволі скоро…”: Ярош розповів, коли Україна святкуватиме перемогу на Донбасі

В останні кілька тижнів Вадим Рабинович вів свої ефіри, в яких всіляко ображав в своїх емоційних виступах нерівність в суспільстві і "наживання на злиднях простих українців" з готелю в Ізраїлі.

"Людина, просто разюче схожа на Вадима Рабиновича, прогулюється по одному з готелів Ізраїлю. Dan Accadia, що в Герцлії", – пише блогер.

Рабінович провів в Ізраїлі майже 3 тижні.

Також Золотарьова додала, що Рабинович відпочиває в дорогому готелі з єврейського Нового року, тобто – з 20 вересня.

"Фото були зроблені 8 жовтня. Разом, виходить, що Вадим Зіновійович (ну або його брат-близнюк) провів в Ізраїлі майже 3 тижні. Весь цей час в Україні відбувалися цікаві і важливі події. Без участі Рабиновича раптово завершився" безстроковий "мітинг" бомжів Рабиновича "під Нацбанком. Зі скандалом йшли судова реформа, закони про реінтеграцію Донбасу, пенсійна реформа і так далі", – підкреслила блогер.

"Але все це по всій видимості дуже мало хвилювало пана Рабіновича. Наступного року йому виповнюється 65 років. Пора подбати про свою пенсію. До речі, можливо, саме в Ізраїлі він її і проведе. На відміну від українських пенсіонерів, яким він промиває мізки своїми казками на проплачених мітингах і через свою авторську передачу. і ось мені цікаво – а чи розповість він в ній про свій тритижневий ізраїльський відпочинок? чи поділиться враженнями про море? ", – пише Золотарьова.