тереза

Служба безпеки України продовжує отримувати підтвердження даним про те, що терористка з позивним «Тереза» знущалася над полоненими українськими військовими. За тяжкістю злочинів, вона варта усіх незаконно утримуваних українців, включаючи Надію Савченко. Таку думку висловив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на«Преса України».

Працівники Служби безпеки України отримали підтвердження даним про те, що громадянка Російської Федерації Лариса Чубарова з позивним «Тереза», яку вдалося затримати на початку квітня, дійсно причетна до допитів та знущань над полоненими українськими військовими, а також над мирними мешканцями населених пунктів Донецької області.

«Дає результат гаряча лінія СБУ, на яку почали звертатися громадяни із свідченнями щодо безпосередньої участі «Терези» у актах насильства щодо незаконно утримуваних бойовиками осіб. На мою думку, враховуючи тяжкість звинувачень, "Тереза" варта усіх незаконно утримуваних українців, в т.ч. і шановної Надії Савченко!» – сказав Маркіян Лубківський.

Також він закликав громадян, які мали справу з Чубаровою та постраждали внаслідок її злочинних дій, звертатися на гарячу лінію СБУ: 0-800-501-482. Нові свідчення допоможуть правоохоронцям усебічно розслідувати усі епізоди злочинів терористки.