У ніч на суботу, 30 листопада, в Києві невідомі підірвали відділення “Ощадбанку”.

Інцидент стався за адресою вулиця Ентузіастів, 11. Внаслідок потужного вибуху в будівлі вилетіли вікна разом з рамами. На асфальт посипалися осколки скла.

Підрив стався коло 4:30 ранку, тоді на місце прибула поліція. Як стало відомо, зловмисники підірвали банкомат за допомогою газових балонів.

За словами очевидців, вночі вони почули звук схожий на вибух. Невідомі підірвали банкомат, який був розташований між входом і відділенням банку.

Як видно, банк знаходиться на першому поверсі житлового багатоповерхового будинку. Інформації про постраждалих поки немає. Також невідомо про підривника. За попередніми даними, зловмисники зникли з місця, їх оголосили в розшук.

На місце прибула поліція, яка встановлювала всі деталі і подробиці НП. Правоохоронці відмовилися коментувати подію. Однак між собою обговорювали, що вибух, швидше за все, влаштували за допомогою газу.

Вибуховою хвилею вибито вхідні двері та вікна. Всередині приміщення повністю зруйновано. Валяються уламки оргтехніки, комп’ютерів, меблів, і іншого.

На місці знайдено речові докази, що дозволяють розкрити злочин. Інформація про вкрадені 100 тисяч гривень з банкомату не підтвердилася.