Відомий телеведучий і журналіст Сергій Притула остаточно висловився про смерть свого колеги Андрія Кузьменка (Скрябіна). Жирну крапку в питанні «хто вбив Скрябіна» шоу-мен поставив на власній сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо

Смерть лідера гурту "Скрябін", легендарного Андрія Кузьменка досі овіяна сотнями дивних версій – офіційні заяви копів часто не знаходили позитивного відгуку у суспільстві, адже у фатальний збіг обставин так ніхто і не повірив. Музикант був доволі вправним водієм, то чи міг він насправді не впоратися із кермуванням?

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

Про події того моторошного дня випадково згадав і український телеведучий Сергій Притула.

"Ех… блін… Сергій… таких патріотів, як ти нема більше… був Кузьма… забили… тримайся, козаче, і не попускай нікому… Слава Україні!", – саме з цього коментаря усе й почалося.

Притула не стримався: мовляв, для чого щось припускати, не володіючи повним обсягом інформації, а тим паче – будь-яким чином спекулювати на доброму імені покійного артиста.

"Хто забив Кузьму?!!! Навіщо ви ліпите х***ю у мене в коментах?!!! Навіщо ви приплітаєте того чоловіка де треба і де не треба? Андрій загинув при абсолютно зрозумілих обставинах. І в своїй загибелі винний він особисто.

Ну чого я раз у 2-3 місяці маю пояснювати якісь речі тумакам?!!!! Ну погугліть трохи, ну поцікавтесь. Ну на хіба оце писати "Кузьму вбили"?!!! Ті люди, яких ми тролимо чи згадуємо – вони живуть на іншій орбіті. Ми для них – пил! Нас не існує. Ми – не об’єкт агресії. Ну як ви цього не розумієте?!!! Ми стаємо об’єктом агресії, коли нас збирається Майдан. А по одинці, ми просто “шум", – емоційно відреагував шоумен.