Українська співачка Камалія поділилася з шанувальниками трагічною новиною.
28 лютого не стало Сімони Бородіни, учасниці 6 сезону популярного телешоу «Битва екстрасенсів». Вона кілька років боролася з важкою онкологічною хворобою. Сьогодні, 2 березня, на Байковому кладовищі відбулася церемонія прощання.

Співачка Камалія була близькою подругою Сімони. Її відхід став для зірки справжнім ударом. Вона важко переживає трагедію і до сих пір не може змиритися з втратою.

Дорога моя подруга, ти покинула цей світ так раптово, що в це просто складно повірити і не хочеться вірити !!! (Ти залишишся в моєму серці жива назавжди! Хто тебе знав, ніколи не забуде, так як ти вміла любити життя і людей дано не всім. А головне, що ти цінувала дружбу і вміла дружити, завжди підтримувала у важкі хвилини, раділа за щастя інших, як за своє. завжди була легка на підйом, сяяла радістю, випромінювала позитивну енергію, ділилася досвідом і порадами з задоволенням, заряджала хорошим настроєм, вселяла надію і віру в хороший її, була завжди веселою і життєрадісною! Така красива, аристократична, добра, м'яка, ніжна, і одночасно сильна, чуйна, жаліслива, розуміюча і душу зціляюча, з тобою хотілося спілкуватися і перебувати поруч завжди. Ти любила весь світ, і кожного в ньому Ти була прекрасною мамою, дружиною і подругою! Мені буде дуже тебе не вистачати в цьому світі !!! (((Царство небесне! Вічна пам'ять, Симона! ((((( Друзі, матеріальна підтримка у важку хвилину дуже буде до речі, мало хто знає, через які матеріальні труднощі і випробування сім'ї коштувало пройти в боротьбі за життя Сімони.

Шанувальники залишили під публікацією Камалії декілька десятків коментарів зі співчуттями. А деякі поскаржились на те, що Камалія і сама може допомогти родині своєї подруги, а не просити грошей в людей.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Дорогая моя подруга, ты покинула этот мир так внезапно, что в это просто сложно поверить и не хочется верить!!!( Ты останешься в моём сердце жива навсегда! Кто тебя знал, никогда не забудет, так как ты умела любить жизнь и людей дано не многим. А главное, что ты ценила дружбу и умела дружить, всегда поддерживала в трудные минуты, радовалась за счастье других, как за своё. Всегда была лёгкая на подъём, сияла радостью, излучала позитивную энергию, делилась опытом и советами с удовольствием, заряжала хорошим настроением, вселяла надежду и веру в хорошее, была всегда веселой и жизнерадостной! Такая красивая, аристократичная, добрая, мягкая, нежная, и одновременно сильная, отзывчивая, сердобольная, понимающая и душу исцеляющая, с тобой хотелось общаться и находиться рядом всегда. Ты любила весь мир, и каждого в нём! Ты была прекрасной мамой, женой и подругой! Мне будет очень тебя не хватать в этом мире!!!((( Царствие небесное! Вечная память, Симона!((((( Друзья, материальная поддержка в трудную минуту очень будет кстати, мало кто знает, через какие материальные трудности и испытания семье стоило пройти в борьбе за жизнь Симоны. 5221 1911 0001 3258 ПРИВАТ Аккерман Алексей

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)