У неділю, 1 липня, на місце ДТП з постраждалими в Києві прибув невідомий чоловік і почав регулювати дорожній рух, а поліція не чинила йому опору,  передає Корупція.Інфо

Так, чоловік приїхав на місце аварії на позашляховику Mitsubishi без переднього номерного знака (задній номер IPR0713), повідомляє "Київ Оперативний".

Він поставив свій автомобіль посеред дороги з порушенням правил, привітався з поліцейськими, все сфотографував, одягнув світловідбиваючий жилет, узяв поліцейський сигнальний диск ( "карамельку") і почав регулювати дорожній рух. На адресу всіх водіїв, які ігнорували його сигнали, він нецензурно лаявся. А по деяких машинах він навіть бив.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву"Хто ця людина, чому його авто стоїть з порушенням ПДР і чому він виконує функції поліції, поліцейські пояснити не змогли:, – йдеться в повідомленні.

Через деякий час поліція прийняла заяву на цього чоловіка, але все одно не стала йому перешкоджати.

Відзначається, що ця людина і раніше потрапляв в поле зору, але його ніхто не карав, тому що він раніше був "своїм", а зараз просто "дружаня".

В даний час готується ще одна заява – на бездіяльність поліцейських.