Напередодні нападу він припинив вживати підтримувальні ліки. У Британії психічнохворий хлопець підрізав перехожого та напав на пацієнтів лікарні.

Інцидент у місті Лестер зафіксували камери відео-спостереження. На них видно, як нападник дістає 20-сантиметровий ніж та ранить чоловіка. Той разом із другом устигає втекти.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Згодом зловмисник вдерся до приймальні місцевої клініки, де влаштував справжній хаос. Під гарячу руку ледь не потрапив чоловік на візку. Люди в супроводі медсестер хутко розбіглися врізнобіч.

Злочинцем виявився 22-річний Юзуф Ака, який напередодні нападу припинив вживати підтримувальні ліки. Поліція його добре знає через численні пограбування магазинів та автозаправок. Нападник сяде на п'ять років.

Раніше повідомлялося, що найбільша кількість пацієнтів із психічним розладами в Україні хворіє внаслідок вживання алкоголю та наркотиків.  У 2016 році у нашій країні було зареєстровано 694 928 психічнохворих людей внаслідок вживання психоактивних речовин. До таких розладів відносяться синдром залежності, амнестичний синдром, психотичний розлад та інші.