В Україні 80 населених пунктів у Полтавській, Сумській, Івано-Франківській і Черкаській областях залишаються знеструмленими через ускладнення погодних умов.

Про це повідомила 23 червня прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій в «Facebook», передає Корупція Інфо.

У Полтавській області знеструмлено 32 населених пункти, Сумській – 18, Івано-Франківській – 21, Черкаській – 9.Як йдеться у повідомленні, бригадам обленерго вдалося повністю відновити електропостачання у Львівській області – 148 населених пунктів.

Також тільки в Полтавській області в Чорнухинському районі через негоду (дощ, сильний вітер, град) у середу 22 червня в 4 населених пунктах сталося підтоплення 32 присадибних ділянок та частково пошкоджено покрівлі 11 приватних будинків.

Крім того, тривають аварійно-відновлювальні роботи в Закарпатській, Львівській та Чернігівській областях. Там через негоду у вівторок, 21 червня, було пошкоджено понад 6 тис. 440 покрівель будівель, 290 га сільськогосподарських культур, 190 га садів і повалені 59 дерев.