Політолог розповів, що у владі готується великий кадровий шухер


Політичний експерт Віктор Небоженко вважає, що за можливою відставкою глави НБУ Валерії Гонтарєвої стоїть бажання президентських сил у Верховній Раді перевірити готовність депутатів звільнити Володимира Гройсмана з посади прем'єр-міністра, – Корупція Інфо

Популярне: ЧЕРГОВИЙ ТЕРАКТ!!! В Росії група ісламістів розстріляла співробітників ДПС, ніхто не вижив

Про це він розповів у коментарі сайту «24»

За його словами, в Адміністрації Президента виношують план, як зібрати голоси за відставку Володимира Гройсмана, так як він за рік прем'єрства став відносно незалежною фігурою.

Небоженко впевнений, що відставка Валерії Гонтарєвої з посади голови Нацбанку свідчить про те, що в БПП готові домовлятися з «Народним Фронтом»щодо чергового перерозподілу найбільш важливих державних посад.

«Гройсману сподобалася важка робота по управлінню державою. Тому сам він не залишить посаду. Однак, для того, щоб зняти прем'єра, «Блок Петра Порошенко» в парламенті повинен пообіцяти своїм союзникам з «Народного фронту» якісь посади, як, наприклад, главу НБУ або місце Насирова», — розповів він.

Експерт запевнив, що голоси за відставку Гонтарєвої можна потім направити проти Гройсмана. Одна з політичних фракцій отримає посаду прем'єр-міністра, друга — посаду голови НБУ та голови ГФС.

«У разі успішного голосування в Раді за відставку Гонтарєвої, БПП демонстративно покажуть прем'єру, що він наступний», — вважає політолог.

У той же час експерт зазначив, позитивне голосування за відставку голови НБУ не означатиме пряму готовність парламентарів підтримати зняття прем'єра.

Нагадаємо, у понеділок, 3 квітня, заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенко» в парламенті Ірина Луценко розповіла, що голова НБУ Валерія Гонтарєва написала заяву про відставку. В той же час сама Гонтарєва спростувала цю інформацію.