В Україні працюють над розробкою проектів сімейних будинків нового типу для дітей-сиріт, передає Корупція.Інфо

Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна“Протягом місяця плануємо допрацювати наявний проект і видати його вже з робочою документацією для регіонів. Протягом цього часу на місцях має бути все підготовлено: знайдено відповідне місце для розміщення нового об’єкта й розпочато відведення земельної ділянки. Питання місця розташування майбутніх будівель дуже важливе, адже для дітей мають бути створені всі комфортні умови, тому потрібно, щоб поряд обов’язково були дитячий садок, школа, медичний заклад тощо. Для початку плануємо звести 24 сімейні будинки нового типу, по одному в кожній області”, – зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За його словами, за статистикою, в Україні кожних три дні у інтернатах помирає одна дитина. 90% випускників таких закладів виростають абсолютно неадаптованими до життя у суспільстві, 50% – схильні до скоєння злочинів, 23% стають безхатченками, 14% – скоюють самогубство.

“Будівництво 600 закладів нового типу зможе забезпечити житлом та сім’єю близько 6000 дітей-сиріт, які проживають сьогодні в Україні”, – наголошують у Мінрегіоні.