банк

Національний банк України (НБУ) прийняв рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства  "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в постанові Правління НБУ від 15 вересня 2015 року № 606, передає Корупція Інфо

Так, зазначається, що ПАТ "Інтеграл-банк" був визнаний проблемним у серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами.

"Після віднесення ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії проблемних було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів", – йдеться у повідомленні.

В прес-службі НБУ також додали, що в банку не було вжито своєчасних заходів з достатньої фінансової підтримки ПАТ "Інтеграл-банк", тож ураховуючи викладене, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів, правління Національного банку було зобов'язане прийняти рішення про віднесення ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних.