На сьогоднішній день однією з головних проблем України є російська агресія, у рамках якої в нашу країну вторгаються чужі люди, які називають себе братами і при цьому вбивають українців

Про це заявив народний артист України Віталій Білоножко.

Співак вважає, що через війну на Донбасі в Україні може початися третій Майдан, при цьому проблеми країни не вдасться вирішити до тих пір, поки не закінчаться військові дії на її території.

«Чому третій Майдан можливий? Тому що йде безглузда окопна війна, яка ніяк не може закінчитися. Але ми повинні перемогти. На нас напали. До нас так звані брати прийшли і вбивають нас. Не брати вони, а чужі люди. Монстри ватяні. Поки ця війна не закінчиться перемогою України, навряд чи проблеми будуть вирішені. Одні будуть наживатися на війні, інші – гинути.

Мій брат служив у космонавтиці, був дублером у [Павла] Бєляєва, загинув через розгерметизацію топлива разом із керівником польотів і дідусем генералом. 

Пам'ятаю, як мама телефонує в Москву: "Толік у кремлівській клініці". Потім Толік помер, у нього лишилося двоє синів. І ось цей хлопчик, мій племінник, якого мої батьки піднімали, каже мені…

Мені, який народився на території Сумської області колишнього Путивльського повіту Курської губернії, від мене 20 км – кордон із Росією, від райцентру Тьоткіно. Звідки можуть дядьки прибігти, із Тьоткіного, і перестріляти всіх українських аборигенів Слобожанщини… І він мені каже: "От ти за Україну, а мій дідусь за маминою лінією – він був прокурором Волинської області – таких, як ти, до стінки ставив". Я більше з ним не спілкувався, розказав артист.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На його думку, українці можуть вийти на третій Майдан через несправедливість або невиконані обіцянки.

«На протестах вже не буде хлопчиків-активістів. Замість них повернуться зрілі воїни, загартовані розривами куль і снарядів», – зазначає співак.

Він підкреслив, що нашій країні вкрай необхідно, щоб від неї відчепився «кремлівський цар».

«Одна з головних проблем – щоб кремлівський цар, або князь, або кліщ відчепився від України», – заявив артист.