Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами країни – Київстар, Vodafone Україна і lifecell – розрахункового періоду в тарифних планах.

Про це повідомила прес-служба відомства. За даними АМКУ, мобільні оператори скоротили термін дії ряду тарифних планів до чотирьох тижнів (28 днів).

"Антимонопольний комітет України розпочав розслідувати питання підняття плати за послуги рухомого (мобільного) зв’язку шляхом встановлення розрахункового періоду оплати – 4 тижні", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Згідно з умовами, наприклад, тарифу "Київстар 4G Онлайн", розміщений на офіційному сайті ПрАТ "Київстар", плата за пакет послуг 75 грн знімається раз на 4 тижні.

Наприклад, тариф "Vodafone SuperNet Start", розміщений на офіційному сайті ПрАТ "ПФ України", базова вартість пакетів послуг на 4 тижні становить 65 грн.

Що стосується тарифу "Хайп", розміщеного на офіційному сайті ТОВ "Лайфселл", вартість тарифу 75 грн на 4 тижні.

У зв'язку з цим, операторам направлено вимоги АМКУ для з'ясування правомірності таких нововведень і донесення їх змісту до абонентів.