В Україні стартують багатонаціональні військові навчання Sea Breeze-2015

У понеділок, 31 серпня, в Одеській і Миколаївській областях починаються багатонаціональні військові навчання Sea Breeze-2015, які триватимуть до 12 вересня.

Про це інформує "ZN.UA".

Як повідомляється, у військових маневрах візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців не тільки з США та України, але також з Болгарії, Німеччини, Греції, Італії, Великобританії, Румунії, Швеції, Туреччини і Молдови. Відзначається, що майже кожен третій військовий буде представляти армію США.

Також у навчаннях Sea Breeze-2015 передбачається задіяти понад 150 одиниць бойової техніки — кораблів, підводних човнів, вертольотів, літаків, а також колісної техніки. Під час морської фази військових навчань будуть проведені операції по відпрацюванню взаємодії на воді, морській блокаді, дій проти підводних човнів і заходам захисту при нападі з боку невеликих кораблів.

Крім цього, під час Sea Breeze-2015 відпрацьовуватиметься взаємодія у повітрі, проведення пошуково-рятувальних операцій, а також тактичних маневрів.

Командувач 6-м флотом ВМС США віце-адмірал Джеймс Фогго назвав Sea Breeze-2015 "важливою можливістю для співпраці з нашими партнерами і для проведення серйозної підготовки на землі, в повітрі і на морі".

"Я впевнений, що вони дозволять нашим морякам, солдатам, льотчикам і морським піхотинцям обмінятися цінною інформацією, що призведе до зміцнення зв'язків і єдності в регіоні", – передає слова Фогго портал Naval Technology.