Президент Петро Порошенко наголосив на необхідності запровадження оподаткування багатства та предметів розкоші. Таку заяву Президент зробив під час відкриття обговорення податкової реформи на Національній раді реформ.

Про це повідомляє "Українська правда", передає Корупція Інфо.

1

Серед головних напрямків реформування президент відзначив важливість створення дієвих стимулів для "детінізації" фонду оплати праці.

"Рівень оподаткування не повинен стримувати розвиток економіки та створення нових робочих місць", – заявив Порошенко.

Глава держави висловив думку, що слід запровадити оподаткування багатства та предметів розкоші.

Порошенко зазначив, що реформа сплати податків має бути рішучою і, у той же час, давати змогу бізнесу адаптуватися до неї.

Він наголосив на тому, що податкова політика має стимулювати економічне зростання. Результатом реформи має стати податкова система, яка буде зрозумілою для платника податків, легка в адмініструванні та адаптована до вимог Євросоюзу.

В той же час, зазначив Президент, сплата податків повинна стати невідворотним обов’язком платника.

Президент приділив особливу увагу оподаткуванню малого та середнього бізнесу.

За його словами, простота адміністрування для цієї категорії платників має зберігатися і передбачати збереження єдиного податку як такого.

"Головне, треба гарантувати, що ніяких нововведень заднім числом ми робити не будемо. Треба заспокоїти бізнес, підприємців. Ми будемо вести чесний, відкритий і прозорий діалог з бізнесом", – пообіцяв президент.

Також Порошенко акцентував на важливості реформування Державної фіскальної служби.

"Основне в роботі цього органу має стати якісне обслуговування платників податків, довіра до його роботи з боку громадян і бізнесу", – заявив він.