Від вівторка, 18 вересня, в Україні встановили постійну заборону на іноземні препарати, які застосовують для лікування риніту та закладеності носа.

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Мова йде про ACATAR ACTI-TABS, блістери по 12 таблеток. Виробником ліків є US Pharmacia Sp.z o.o. (Польща). Під постійну заборону потрапив препарат CIRRUS DUO у блістерах по 6 таблеток. Виробник – USB Pharma GmbH (Німеччина).

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентствоЗаборону встановили через обіг незареєстрованих в Україні зазначених препаратів.

Застосовують ліки для полегшення симптомів риніту, таких як набряк слизових оболонок носу і навколоносових пазух, нежить, закладеність носа і чхання.

Окрім цього держслужба з лікарських засобів і контролю за наркотиками ввела заборону на антисептик "Етанол 96", який застосовується для дезінфекції рук.

Постійну заборону встановили на серію 010218 через недостовірних даних: серія становила 3,5 тисячі флаконів, а в фальсифікований сертифікаті виробника зазначено більш 93,5 тисяч.